ETKİNLİK

Altın Ses ”George Perris”, Türkiye’de!

George Perris Türkiye'de!

Dünya basını tarafından altın ses olarak anılan ”George Perris”, 28 Şubat Çarşamba 20:00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Türk müzikseverlerle buluşacak.

New York Lincoln Center, Paris Le Zenith, Montreal Place des Arts gibi dünyanın en önemli merkezlerinde ve 40’tan fazla ülkede sahneye çıkan Perris; 2014’te ünlü tenor Mario Frangoulis ile İstanbul ve Ankara’da sahne almıştı.

George Perris Türkiye'de! 2

Lara Fabian, Justin Hayward, Madeleine Peyroux gibi uluslararası üne sahip sanatçılarla sahne alan Perris, “Babam ve Oğlum” müziklerinin bestecisi Evanthia Reboutsika, üç Akademi Ödüllü efsane besteci Michel Legrand gibi isimlerle yaptığı çalışmalarla da tanınmaktadır. “I will wait for you” “Je suis malade” “Pios fovate tin agapi” parçalarıyla hafızalarda yer eden genç solist, İngilizce, Fransızca dahil beş farklı dilde söylediği şarkılarla CRR’de sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

 
“Müzik benim için sınırı olmayan bir şey. Müzik aşkın, özgürlüğün ve umudun sesidir” diyen George Perris, müzik çalışmalarının yanında eğitim alma olanağı bulunmayan öğrencilere burs sağlayan The Horatio Alger Association organizasyonunun Uluslararası Elçisi olarak çalışıyor.

 

Sanatçının tanıtım videosu:

 

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI