ETKİNLİK

Anadolu Ateşi Yenilenmiş Haliyle Beyoğlu’nda

ANADOLU ATESI, CIN'IN BASKENTI PEKIN'DEKI ULUSAL BUYUK TIYATRO SALONUNDA SUNDUGU GOSTERIYLE BUYUK BEGENI TOPLADI,  CINLI'LER GRUBU UZUN SURE AYAKTA ALKISLADI. (ANADOLU AJANSI - ALI IHSAN CAM) (20130213)

Mustafa Erdoğan yönetiminde gösterime girdiği ilk zamandan bu yana izleyenleri büyüleyen Anadolu Ateşi bu kez yenilenmiş hali  Fire of Anatolia “Pera” ile Beyoğlu’nda sahnelenecek.

Yarı gerçek yarı düşsel bir İstanbul’un anlatıldığı Fire of Anatolia “Pera”, dinsel, tarihsel, masalsı, gerçeküstü, esrarengiz ve efsanevi kurgusuyla yerli-yabancı ziyaretçilerle buluşacak.

İstanbul’un yeni kültür ve sanat mekanı Grand Pera’nın Emek Salonu’nda perdelerini açacak olan Fire of Anatolia “Pera” kurgusu, müzikleri, kostümleri ve teknolojik unsurlarıyla göz kamaştıracak ve konuklarını alışılageldik formatların dışına çıkararak bugüne kadar hiç deneyimlenmemiş bir serüvenle İstanbul sokaklarında büyülü bir gezintiye çıkaracak.

Projenin Genel Sanat Yönetmenliği’ni üstlenen ve 2 yıldır süren provalarla kusursuz bir gösteri hazırladıklarını belirten Mustafa Erdoğan Fire of Anatolia “Pera” ile ilgili olarak şunları söyledi: “Anadolu topraklarından yansıyan ve İstanbul’da geçen bir hikayeyi anlatan Fire of Anatolia “Pera” ile modern ve geleneksel dans ile bu muhteşem kentin ruhunun harmanlandığı çok özel bir gösteri sunuyoruz.

Tasarım ekibinin yoğun çalışmalarıyla hazırlanan bu gösteri ile Beyoğlu Grand Pera Emek Salonu, İstanbul’a gelen herkesin mutlaka uğraması gereken bir yer.

Fire of Anatolia “Pera”, 25 Haziran 2016’dan itibaren her Çarşamba ve Cumartesi akşamı Beyoğlu Grand Pera Emek Salonu’nda saat 21:00’de düzenli olarak sahne alacak. Bilet için

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI