ETKİNLİK

Çocuklar için “Keşfet, Hisset, Dans Et” etkinliği

20keşfetdanset

Çocukları yaratıcı, üretici ve eğlenceli aktivitelerle bir araya getirecek olan “Keşfet, Hisset, Dans Et Çocuk” etkinliği; 23 Nisan’da Bomontiada’da gerçekleşecek.

23 Nisan Pazar günü Bomontiada’da gün boyunca ücretsiz yapılacak “Keşfet, Hisset, Dans Et Çocuk” temalı etkinlikte, çocuklar yaratıcı, üretici ve eğlenceli aktivitelerle bir araya gelecek. Günün ilk etkinliği Renklerle Yansıma Atölyesi, 13.00-14.00 saatleri arasında Alt Sanat Mekanı’nda gerçekleştirilecek. Atölyede sürrealist sanatçılar ve eserleriyle tanıştırılan çocuklardan, pastel boyalarla kendi portrelerini çizmeleri istenecek. Çocuklar, daha sonra dinledikleri bir La Fontaine hikayesinden sevdikleri hayvanı, pastel boya ile resmedecek. Atölyede; sünger baskı, parmak boyası, keçeli kalem gibi malzemelerle belirlenen konseptlerde çalışmalar da yapılacak.

Çocuklar, Alt Sanat Mekanı’nı ele geçirecek
Çocuklar, “Duvar Senin, Mekan Senin Atölyesi”nde ip, kumaş, bant ve tahtalar kullanarak Alt Sanat Mekanı’nı ele geçirecek. Saat 13.00’te başlayacak atölyede, çevremizde olup biteni anlamaya, düşünmeye, aktif cevap veren bir birey olmaya ve saygılı müdahale etmeye dair konuşulup kalıcı eserler üretilecek. İstanbul Lindy Hoppers eğitmenlerinin liderliğinde saat 14.30’da başlayacak Dans Atölyesi’nde, çocuklar, bahçede dans ve müzikle dolu bir saat geçirecek. Program, 15.30-17.30 saatleri arasında ailelerin çocuklarıyla birlikte eğleneceği Swing Mama konseriyle sona erecek.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI