ETKİNLİK

Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı

Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı

TOY İstanbul’un İzmir Ege Perla’da hayata geçirdiği yeni sahnesi TOY İzmir Ege Perla’nın açılışı geçtiğimiz akşam gerçekleşti.

TOY İzmir Ege Perla’nın açılışı; Mustafa Alabora, Meltem Cumbul, Hatice Aslan, Ülkü Duru – İştar Gökseven, Melisa Sözen, Harun Tekin, Koray Candemir, Alper Saldıran, Kanat Atkaya, Hakan Tamar, Lale Algöz, Elif Mısırlı, Seda Domaniç, Şirin Payzın, Cem Karcı, Selin Oktay gibi iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından birçok tanınmış ismin katılımıyla gerçekleşti. Şebnem Bozoklu ve Burak Altay’ın rol aldığı “Kaplan Sarılması” oyununun sahnelendiği gecede davetliler, İzmir’in kültür sanat hayatına yapılan bu değerli katkıyı kutladılar.

Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı 1

Tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul şimdi de İzmir Ege Perla Sahnesi ile İzmir’in kültür sanat dünyasına yepyeni bir soluk getirecek. Kapılarını ilk olarak şubat ayı başında açan TOY İzmir Ege Perla, birbirinden başarılı tiyatro oyunlarına, çocuk oyunlarına ve stand-up gösterilerine ev sahipliği yapacak.

TOY İzmir Ege Perla’nın açılış davetinde TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan ilk oyunu “Kaplan Sarılması” sahnelendi. Açılışa İzmir’in yanı sıra İstanbul’dan da, aralarında oyuncuların ve cemiyet hayatından isimlerin olduğu geniş bir davetli topluluğu katıldı.

Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı 1 Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı 2 Ege Perla’nın Tiyatrosu TOY İzmir Açıldı

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI