ETKİNLİK

MASSTIVAL SIA ve Selah Sue’yu Sizlerle Buluşturuyor!

masstival

Önemli isimlerin dünyaca ünlü performanslarını izleyici ile buluşturması ile bilinen MASSTIVAL şimdi de SIA’yı sizlerle buluşturuyor!

Pop müziğin gizemli, bir o kadar asi ve klipleri ile tartışmalara yol açan güçlü sesi SIA İstanbul Küçük Çiftlik Park’ta müzik severlerin karşısında. Müzik yaşamı boyunca sadece kendi albümünde yer alan şarkılarla değil, ayrıca Rihanna, David Guetta gibi isimlere verdiği şarkılarla da başarısını kanıtlamış isimlerden olan SIA, güçlü sesi ve hayranlık uyandırıcı şarkılarıyla olduğu kadar, yüzünü göstermek istememesiyle ve klipleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Pek çok konserinde kliplerindeki ortamı dansçılarla tekrar canlandıran SIA’nın İstanbul’da da benzer şovları yapması bekleniyor. Diamonds, Chandelier, Radioactive, Titanium gibi Hit’lere imza atmış ve kısa sürede Pop müziğin önemli isimlerinden birisi haline gelmiş SIA’ya MASSTIVAL sürecinde büyük isimler de eşlik edecek.

Yıldızlar Geçidi

8 Ağustos’da gerçekleşecek MASSTIVAL etkinliğinde SIA’dan önce sahneyi INDIE müziğin önemli isimlerinden Selah Sue kullanacak. Ayrıca etkinlik kapsamında Güliz Ayla, OH Land, Melis Danişmend, Falullah gibi önemli isimler de sahne alacak.

Türkiye’de en çok istenen ve beklenen isimleri seyirci ile buluşturan MASSTIVAL 8 Ağustos’da gerçekleştireceği bu etkinlikle de Türk ve Dünya müziğinin önemli isimlerini sizlerle buluşturuyor. Ayakta biletlerin 140 TL’den satışa sunulduğu etkinlik 8 Ağustos günü saat 14.00’te başlayacak.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI