ETKİNLİK

Red Bull Music Academy’ye Türkiye’den 3 Katılımcı

Red Bull Music Academy’ye Türkiye’den 3 Katılımcı 2

Her sene 60’ı aşkın genç müzisyeni tek bir şehirde toplayarak, yaratıcı bir yolculuğa çıkaran Red Bull Music Academy’nin katılımcıları açıklandı.

Türkiye’den ilk kez üç ismi konuk edecek olan Red Bull Music Academy’ye İstanbul’dan Akkor ve Robogeisha ile Red Bull Music Warm Up sahnesinden tanıdığımız ve müzik çalışmalarına Amsterdam’da devam eden Loradeniz katılmaya hak kazandılar.

Detroitli elektronik müzik efsanesi Jeff Mills’in 1998 yılında Berlin’de bir antrepoda ilk dersini vermesiyle hikayesine başlayan Red Bull Music Academy, 20’inci yaşında yeniden Berlin’e dönüyor. 8 Eylül – 12 Ekim 2018 tarihleri arasında 37 ülkeden 61 sanatçının katılacağı uluslararası bir müzik enstitüsü olan Red Bull Music Academy, düzenlediği paralel etkinlikler, atölyeler, konserler ve stüdyoları ile genç müzisyenleri kariyerlerinde yeni bir boyuta taşıma misyonunu da üstleniyor.

İstanbul’dan elektro-akustik müzik projesi Akkor ve Esra Genç’in techno müzik deneyimi Robogeisha yer alırken, üçüncü isim Amsterdam’dan Loradeniz olarak belirlendi.

Doğduğu günden beri farklı kültürlerden gelen yüzlerce müzisyeni ağırlayan Red Bull Music Academy’de bu yıl İran’dan Japonya’ya, Güney Afrika’dan Gürcistan’a onlarca farklı ses yer alacak.

Red Bull Music Academy’ye Türkiye’den 3 Katılımcı 3

 

Red Bull Music Academy’ye Türkiye’den 3 Katılımcı 4

 

Red Bull Music Academy’ye Türkiye’den 3 Katılımcı 5

 

Çok Okunanlar

File not found.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI