KİTAP

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın onur yazarı açıklandı

15aylakutlu

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın onur yazarı ve teması açıklandı. Fuarın bu yılki teması “Edebiyat, İyi ki Varsın”, onur yazarı ise Ayla Kutlu olacak.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinde ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak. TÜYAP tarafından yapılan açıklamayla TÜYAP Kültür Fuarları Danışma Kurulu kararıyla yazar Ayla Kutlu’nun 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak belirlendiği duyuruldu. Fuar süresince Kutlu’nun yaşamı ve eserleri üzerine, kendisinin de katılımıyla çeşitli panel ve söyleşiler düzenlenecek. Yapılan açıklamaya göre fuarın bu yılki teması “Edebiyat, İyi ki Varsın” olacak.

Kore edebiyatı ve kültürü fuarda yer alacak
Fuar, Onur Konuğu Ülke olarak ise Kore Cumhuriyeti’ni konuk edecek. Uluslararası Salon kapsamında fuarın ilk 4 günü (4-7 Kasım) açık olacak Kore ülke standında Kore edebiyatı ve kültürüne yer verilecek. Onur Konuğu ülke etkinlikleri kapsamında söyleşi, panel, yayıncılarla profesyonel buluşmalar ve çocuk etkinlikleri düzenlenecek. Onur Konuğu Kore’nin önde gelen yazarları, İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşacak.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI