KİTAP

Aşkım Kapışmak “Kimim Ben?”

Aşkım-Kapışmak_Kimim-Ben

AŞKIM KAPIŞMAK’IN GÜLDEN MUTLU’NUN İPEKSİ SESİ İLE EŞLİK ETTİĞİ “KİMİM BEN?” KİTABI İNKİLAP KİTAPEVİ TARAFINDAN YAYINLANDI

Başarılı iletişim uzmanı Aşkım Kapışmak,son kitabı Kimim Ben?’de insana dair bilinmezleri kendine has üslubu ile yazdı. Ayrıca Gülden Mutlu’nun ipeksi sesi ile eşlik ettiği, Aşkım Kapışmak şiirlerin de bulunduğu Kimim Ben? kitabı İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlandı.

Her insanın hayatının bir noktasında sorduğu Kimim Ben? sorusuna Aşkım Kapışmak, eşsiz ve derin cevaplar veriyor. Önemli analizleri ile birçok yaşama dokunan yazar, mutluluğun ve farkındalığın küçük sırlarını okuyucuya fısıldıyor.

“Kendini bulan her insan, diğerini ötekileştirmeyecek.
Çünkü dünya biz kavramı ile ama ruhlar ben kavramı ile yaşar.
Hakikat, ben’in çokluğunda biz’in tekliğini görebilmek.”

Aşkım Kapışmak

GÜLDEN MUTLU

Gülden Mutlu 2 Ocak 1983 Tekirdağ doğumludur. İlk ve ortaöğrenim döneminde aldığı müzik eğitimine Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarında devam etmiştir. Türkiye’de tamamladığı müzik eğitiminin ardından 2008 yılında Londra’ya yerleşmiş ve Londra Türk Müziği Korusu’nun şefliğini üstlenerek, Türk müziğini Birleşik Krallık Parlamentosu ve Londra’nın önemli konser salonlarında dinleyiciye tanıtmış ve benimsetmiştir.

2012 yılında sözü ve bestesi kendine ait olan “Soğuk Odalar” isimli şarkısında Emre Aydın ile yaptığı düetiyle yayın hayatına merhaba dedi. Dinleyicinin beğenisini toplayan ve müzik kariyerine ara vermeden devam eden Gülden Mutlu, 5 single ve 1 albümün yanı sıra diğer sanatçıların seslendirdiği şarkılarıyla da bilinmektedir. Hem sözü ve bestesi kendine ait olan şarkılarını seslendiren hem de çeşitli müzik kompozisyonları üzerine çalışan Gülden Mutlu müzik kariyerine Londra ve Türkiye’de çalışarak devam etmektedir.

ARKA KAPAK YAZISI

Aşk, Leyla ile Mecnun değil
Aşk; çöldür, yoldur, kayboluştur
Aşk, insandaki dünyaya çelme takar
Düşürür insandaki dünyayı
İradeyi alır bilinci uçurur
Âşıkları nesnesi yapar
Öznesi kendisidir
Yüklemi gurbettir, hasrettir

Aşkım Kapışmak varlık denizindeki en küçük noktayı, insanı yazdı, Kimim Ben? dedi. Aşkım Kapışmak’ın dizelerine Gülden Mutlu müziğiyle soluk verdi.

Aşkım Kapışmak Kimim Ben? sorusuyla sizleri bir anlam arayışına, kişiliğinizi biçimlendiren iç dünyanızı keşfe yönlendiriyor. Kimim ben? diye kendine her sorduğunda, varlığına tu-tulmuş aynanın aksini her daim içinde, yüreğinin en derininde hisset.

Benlik hastalığına yakalanmış pek çok insan göreceksin çevrende. Kibirli, ikiyüzlü, gerçek yüzünü senden gizleyen insanlar. Sana gösterilen her şey gerçek değildir, bunu unutma. Gördüğün suyun saf görünüşüne aldanma. Bil ki, her berrak suyun altında balçık balçık çamur da vardır.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI