KİTAP

Cansu Çevik Turan’dan “Yol Ayrımı”

Cansu Çevik Turan’dan “Yol Ayrımı” 4

İlk kez İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşan ve anlatım tarzıyla çok satan yazar Sarah Jio’ya benzetilen Cansu Çevik Turan, “Yol Ayrımı” adlı ilk romanını Bursalı okurları için imzaladı.

 

16. Bursa Kitap Fuarı’na katılan Cansu Çevik Turan, okurlarından gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirerek, yeni romanı için hazırlıklarına başladığını dile getirdi.

 

Yayınlandığı günden bu yana beğeni toplayan “Yol Ayrımı” hayatında hiç ciddi bir ilişkisi olmayan, kendi halinde, ayaklarının üzerinde duran bir kadın olan Melda’nın, gerçek aşkı kendisinde bulduğuna inandığı Sinan karakteriyle yaşadığı inişli çıkışlı, tutku dolu beraberlikten sonra gerçeklerin yol açtığı kalp kırıklarını anlatıyor.

Cansu Çevik Turan’dan “Yol Ayrımı” 3

Kitap Hakkında:

Türkiye’nin tartışmasız en çok okunan kadın yazarlarından biri olan Sarah Jio olmaya aday yeni bir yazar doğuyor.

Melda yirmili yaşlarının sonunda İstanbul’da yalnız yaşayan ve metin yazarlığı yapan, kendi halinde bir kadındır. Bugüne kadar yaşadığı ciddi bir ilişkisi olmayan Melda’nın birlikte çalıştıkları şirket sahiplerinden biri olan Mert adında bir arkadaşı vardır. Mert Melda’yla bir ilişki yaşamak isterken Melda ona karşı bir şey hissetmediği için aralarında adı konulmamış bir ilişki vardır. Bir gün Mert birlikte iş yaptıkları insanların geldiği bir davete Melda’yı da götürür ve Melda orada Mert’in tanıştırdığı Sinan diye bir adamı görür. Melda’nın yol ayrımları kendini göstermeye başlar.

 

????????????????????????????????????

 

Cansu Çevik Turan’dan “Yol Ayrımı” 2

 

 

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI