KİTAP

Gerilim Romanı Severlere Tavsiye

öğretmen

Klasik tarzda yazılmış gerilim romanlarını seven okurlarımız için bu kez çok fazla detay vermeden güzel bir eser tanıtmak istiyoruz

Trendeki Kız romanını seven okurlarımızın kaçırmaması gereken bir romandır sözünü ettiğimiz.

Komiser Adrian Miles sıradan bir cinayet vakası sandığı olayı araştırmaya başlarken her şey yolunda gibi görünmektedir. Ancak peş peşe gelen cinayetlerin ortak noktalarına ulaştığında esrarengiz bir seri katilin izlerine rastlar. Bu katil diğer seri katiller gibi değildir. Geçmişiyle ilgili travmatik hesaplaşmaları vardır ve bu tutumunu kurbanları üzerine öfkesini boşaltarak her defası yeniden yaşamaktadır.

Komiser Adrian Miles kendine bir söz verir ve ne pahasına olursa olsun bu seri katili yakalayacaktır. Pedofili okul müdürü gibi dikkat çekici yan karakterlerle zenginleştirilmiş tipik bir gerilim romanıdır Öğretmen. Akıcı üslubu, iyi minimize edilmiş dinamiğiyle okuru fazlaca yormayarak benzerlerinden farklı bir yere koyabiliriz romanımızı. Tabi, eksik yanları da yok değil. Şiddet barındıran sahneler bazı yönleriyle eksik, bazı yönleriyle de fazlaca anlatılmış olması okur tarafından eksik not alabilir.

Pena Yayınları tarafından yakın zamanda dilimize kazandırılan bu eser türün takipçileri tarafından keyifle okunacak bir roman. Tabi ön yargıyla yaklaşılarak okunmaması lazım. Çünkü türün klasik formülleri kullanılarak yazılmış bir tür romanı Öğretmen. Ben keyifle okudum. Umarım sizler de keyifle okursunuz. Kitap kurtlarına tavsiyedir.

Bol kitaplı günler dilerim…

Yazan:Emre Gürkan Kanmaz

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI