KİTAP

”Her Şey Yok Olur” Raflarda

''Her Şey Yok Olur'' Raflarda

Elizabeth Brundage’in yazdığı Her Şey Yok Olur Beyaz Baykuş Yayınları’ndan çıktı.

Muhteşem anlatımıyla göz dolduran romanda geçmişten gelen karanlık bir sırrın çevresinde gelişen olaylar ustalıklı bir kurguyla anlatılıyor. Gerilim romanı sevenlerin elinden düşüremeyeceği bir kitap!

Arka kapaktan:

“Bu edebi değeri yüksek, karışık anlatımlı gerilim romanı,

lanetli bir ev, çözülmemiş bir cinayet ve kusursuz bir kurgu içeriyor.”

The New York Times

New York’un uzak banliyölerinden Chosen’da bir kış günü öğleden sonra geç saatlerde Profesör George Clare, komşusunun kapısını korkunç bir haberle çalar: Evden işe döndüğünde, karısı Catherine’i yatağında ölü bulmuştur. Birileri karısının kafasına bir balta indirmiştir, hem de üç yaşındaki kızları Franny koridorun karşısındaki odasında oynarken.

Chosen’ın yeni sakinleri olan Clare ailesi içten bir karşılama görmemiştir; bir zamanlar popüler bir süt çiftliği olan evleri, eski sahiplerinin üç oğlunu öksüz ve başıboş bırakan bir trajediyle lanetlidir. Karanlık bir sır, diğerlerini açığa çıkarmak için gün yüzüne çıktıkça –ve Clare çiftinin evliliğini sürdürdüğü çiftliğin geçmişiyle yarışacak kadar uğursuz bir karanlık aydınlandıkça– Elizabeth Brundage, bir topluluğun peşini nesillerce bırakmayacak yaraların ve her birimizin içindeki, bizi tarifi imkânsız şeyler yapmaya yönelten karanlık arzuların zengin ve karmaşık bir portresini çiziyor.

''Her Şey Yok Olur'' Raflarda

Çok Okunanlar

File not found.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI