KİTAP

“İyi Olmak” Sadece Sizin Elinizde

1485851585_Yasemin_Conker_003

“Kendi elimi kendim tuttum ve kendimi kendim ayağa kaldırdım. Hayatta yapabildiğim en iyi şey de bu oldu”

1485851575_iyioldum_kapakon
Kişisel Gelişim Uzmanı Yasemin Conker yeni kitabı “İyi Oldum” ile on beş yıl önce çıktığı içsel yolculukta, kendisini iyileştirme tekniklerini okurlarla paylaşıyor. Conker, hem maddi hem de manevi olarak zor günler yaşadığı bir dönemde tesadüfen gittiği bir seminer sonrasında kendisini iyileştirebilmesinin tek mümkün yolunun yine kendisi olduğunu fark ederek yaşamında doğru yöntemleri uygulamaya başlıyor. Yalın, anlaşılır ve kolay uygulanan bu yöntemlerin ardından, yaşama sevinciyle dolu, hayattan daha çok zevk alan, korkularından ve hastalıklarından arınmış yeni bir insana dönüşüyor.

Yasemin Conker “İyi Oldum” kitabında orta yaşa geldiğinde, iş hayatının, sağlığının ve insanlarla olan ilişkisinin son derece kötü olduğu bir dönemde, tesadüfen gittiği bir seminer sonrasında, uyguladığı yöntemlerle hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor. Conker’e göre zihin şifalandıkça yansıması bedene de yansıyor.
Sayısız seminer, çok sayıda kitap ve reikiye rağmen mutluluğun her seferinde bir sabun köpüğü gibi ellerinde söndüğünü ifade eden Conker, 50’li yaşlarına yaklaşırken mutluluğun yakalanacak bir kavram olmadığını anlayarak kendini dönüştürmeye başlıyor. “Çalışmalarımı yaptıkça çok daha sakin, olgun, sağlıklı olmaya başladım. İçime yayılan koşulsuz sevgi öyle bir enerji ki eskiden beni tanıyanlar ve uzun zaman görmemiş olanlar şimdiki beni görünce gözlerine inanamıyorlar, değişim öylesine kuvvetli oldu.”
Yasemin Conker’in kitabı “İyi Oldum”da anlattığı yöntemlerle siz de hayattan daha çok zevk alan, yaşama sevinciyle dolu, neyi, ne zaman, nasıl ve ne kadar yapması gerektiğini bilen, insan ilişkileri sevgi ve saygı içinde, sağlığı tam olarak iyi, yeni bir kişi olabilirsiniz. Yasemin Conker’in belirttiği gibi “Bu yöntemler ile herkes kendisini her konuda iyileştirebilir, potansiyelini artırabilir, hayatını neşe ve huzur içinde yaşayabilir. Bunun için sürekli bir hocaya ihtiyaç yoktur. Bu yöntemlerin bir defalık doğru olarak öğrenilmesi yeterlidir.”

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI