KİTAP

Keçi e-derginin 5. sayısı YAZ 2016 yayında!

keci-yaz-2016

Edebiyat, yayıncılık ve eğitim alanlarındaki özgün içeriğiyle bir başvuru kaynağı haline gelen Keçi’nin YAZ 2016 sayısı 14 Haziran’da keciedebiyat.com sitesinde yayınlandı.

Keçi 5. sayısında; Ahmet Ümit, Sevin Okyay, Yalvaç Ural, Mine Soysal, Yusuf Çotuksöken ve Aslı Der gibi edebiyatçıların kitapla ve edebiyatla olan yolculuklarını, edebiyat gündemimize ilişkin değerlendirmelerini paylaşıyor. Lise ve ortaokullarda gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamalarından örneklerin yanı sıra yayın dünyasından ve halk kütüphanelerinden haberleri de içeren yeni sayının kapak konusunu, Ahmet Ümit’in “Edebiyat dünyayı kurtarabilir mi?” başlıklı yazısı belirledi.

“İnadına edebiyat” mottosuyla yola çıkan, edebiyata ve insana ilişkin pek çok konuyu tartışan Keçi edebiyat dergisi, edebiyat yayıncılığındaki 20. yılını kutlayan Günışığı Kitaplığı tarafından düzenlenen konferans ve seminerlerin tüm içeriğini yayımlamak amacıyla Haziran 2014’te yayın hayatına başladı. Yenilenen yüzü ve tasarımıyla keciedebiyat.com adresi üzerinden ücretsiz yayınlanan e-derginin editörü Halil Türkden yeni sayıdaki başyazısında, “20 yıldır olduğu gibi, çocukluğun ve gençliğin baştacı edildiği bir gelecek hayaliyle, kötüyü anlayarak ve unutmayarak, iyiyi bir keçi inadıyla üreterek yürümeye devam ediyoruz,” diyor.

Keçi e-dergisinin yaz sayısına ve geçmiş sayılara buradan ulaşabilirsiniz.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI