KİTAP

Tümay Özokur’un Yeni Kitabı “Oyuncu Olmak İsteyen Parmak Kaldırsın”

Tümay Özokur Yeni Kitabı “Oyuncu Olmak İsteyen Parmak Kaldirsin”

Türkiye’de menajerlik mesleği denince akla gelen ilk isim olan Tümay Özokur, tecrübelerini Destek Yayınları’ndan çıkan Oyuncu Olmak İsteyen Parmak Kaldırsın adlı kitabında paylaşıyor.

Bu kitap yalnızca oyuncular ya da menajerler için değil hangi alanda olursa olsun kariyerinin başında olan herkes için hayatına yön verirken doğru kararlar almak adına bir yol gösterici olacak.

Tümay Özokur Yeni Kitabı “Oyuncu Olmak İsteyen Parmak Kaldirsin”

 

 

Arka kapaktan:

Vazgeçmeyenlerin ve vazgeçmesi gerektiği yeri bilenlerin kitabı…

Hayat bir sahne…

Doğduğun an senin için aralanır perde. Sana yazılan senaryoda ve biçilen süre içerisinde bazen evlat, bazen dost, bazen sevgili, bazen patron, bazen doktor, bazen oyuncu, bazen baba, bazen kardeş ve daha birçok bazen diye başlayan kimlik ya da diğer adıyla rollerinle hayatının başrolünü oynarsın.

Oyunun sonunda takdir görmek ister insan, alkışlanmak, onaylanmak ister. O da olur elbet ama olmayabilir de bazı zaman… Aslında eylemin ne olduğu değil sizin nasıl bir ruhunuz olduğu önemlidir. İyi bir oyuncu olmak için önce iyi bir insan olmak gerekir.

Yirmi yıldır sinema ve dizi sektöründe oyuncu menajeri ve eğitmeni olarak hizmet veren Tümay Özokur’un, birikimlerinden derleyerek kaleme aldığı oyuncu olmak isteyen parmak kaldirsin, hem oyuncu adaylarına motivasyon ve bilgi kaynağı olarak rehberlik edecek hem de hayatının oyuncusu olarak kalmak isteyenlere mutlu ve başarılı olmanın kapılarını aralayacaktır.

Tümay Özokur şöyle diyor: “Oyunculuk insan gibidir, bazen diptedir bazen gökte, beslenmezse, toprağın altında…”

 

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI