MÜZİK

Babylon x Bomontiada’da bu hafta

babylon-x-bomontiada-avlu-da-bu-hafta-ne-var

Yerli sahnenin farklı sesleri Babylon’da

Yaz boyunca ücretsiz gerçekleştirilecek ‘Babylon x bomontiada Avlu’ etkinliklerinde bu hafta The Away Days sahne alıyor. Midnight Session’da ise Kamufle Moral Band ve Rain Lab Babylon’da olacak.

the away days.jpg 1

 

Klasik indie-rock’tan shoegaze, dream pop ve psikedelik tınılara geniş yelpazede dinleyiciyle buluşan The Away Days, 22 Temmuz Cumartesi saat 21.30’da Babylon x bomontiada Avlu etkinlikleri kapsamında ücretsiz olarak müzikseverlerle buluşuyor. Portishead, Massive Attack, Belle & Sebastian, Wild Beasts, Paul Banks, Unknown Mortal Orchestra, Owen Pallett, Local Natives gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan grup, SXSW, The Great Escape, Glimps ve United Islands gibi prestijli festivallerde de sahne aldı.

 

The Away Days konseri sonrasında ise müzik 23.30’da Babylon’un serin ortamına taşınıyor. Rap müziğin önemli isimlerinden Kamufle ve rock sahnesinin tanınan gruplarından Moral Band’in birlikteliğinden doğan Kamufle Moral Band ve Da Poet, İdil Meşe ve Beril Meşe’den oluşan yeni jenerasyon trip-hop üçlüsü Rain Lab, arka arkaya Babylon’da sahnede olacak.

Çok Okunanlar

File not found.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI