MÜZİK

Halit Ergenç Genç Yetenekler’le Sahnede!

Halit Ergenç Genç Yetenekler'le Sahnede!

Çağdaş Eğitim Vakfı bünyesindeki ÇEV Sanat’ın gerçekleştirdiği “Genç Yetenekler” projesi QNB Finansbank’ın ana sponsorluğunda 15 Ocak Pazartesi akşamı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

2009 yılında ÇEV (Çağdaş Eğitim Vakfı) öncülüğünde başlayan “Genç Yetenekler” projesi, Vakfın bünyesindeki ÇEV Sanat çatısı altında QNB Finansbank’ın ana sponsorluğunda hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası platformlarda birçok başarılara imza atarak ülkemizi gururlandıran üstün yetenekli genç sanatçılar, 15 Ocak Pazartesi akşamı gerçekleşecek konserle sanatseverlerle buluşacak.

Gençlerin heyecanını paylaşarak onlara destek veren Halit Ergenç, 15 Ocak Pazartesi akşamı konserde sürpriz performanslarıyla konukları büyüleyecek. Dünyaca ünlü keman sanatçısı Cihat Aşkın’ın ünlü şef İbrahim Yazıcı’nın gönüllü olarak destek verdiği projenin gala konseri ile İstanbullular sanat dolu bir gece geçirecek. Gecenin sunuculuğunu Dolunay Soysert gönüllü olarak üstleniyor.

Sanat yönetmenliği Cihat Aşkın’ın üstlendiği ve ünlü şef İbrahim Yazıcı’nın yönetimindeki Avrasya Filarmoni orkestrası eşliğinde gerçekleşecek bu özel gecede Suna Kan, ‘Kutup Yıldızları’ adına onur konuğu olarak konserin açılış konuşmasını yapacak.

Halit Ergenç Genç Yetenekler'le Sahnede! 1

ÇEV Sanat Başkanı Berrin Yoleri’nin organize ettiği konser 15 Ocak Pazartesi akşamı QNB Finansbank ana sponsorluğunda ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) ev sahipliğinde düzenlenecek. Bu özel gecede iş ve sanat dünyasından ünlü isimler genç yetenekler için bir araya gelecek. Kültür ve sanat alanında birçok değerli ismin desteği ile hayata geçirilen proje, özellikle müzik alanındaki üstün yetenekli öğrencileri dünya sahnelerine taşımayı hedefliyor.

 
Konserde, ÇEV Sanat “Genç Yetenekler” projesi ile eğitimi devam eden gençler; Beste Gürkey (Marimba), Yiğit Karataş (Keman), Sofiko Tchumburidze (Keman), Bade Daştan (Keman), Cem Esen (Piyano), Denizcan Eren (Flüt), Bayram Kenan Tatlıcı (Piyano), Yusuf Çelik (Viyolonsel) performanslarını sergilemeye hazırlanıyor.
15 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek olan konserin biletleri ÇEV Sanat (0212 2757502) / Biletix ve www.zorlupsm.com‘dan temin edilebilir.

Halit Ergenç Genç Yetenekler'le Sahnede! 2

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI