MÜZİK

Zorlu PSM Efsanelerle Yaza Merhaba Diyor!

Zorlu PSM Efsanelerle Yaza Merhaba Diyor!

Zorlu PSM Haziran’da Müziğin Tüm Renklerine Kapılarını Açarak Turkcell Sahnesinde Efsaneleri Ağırlayacak

Dünyaca ünlü Brit-rock grubu Travis, trip-hop’ın yaşayan efsanesi Massive Attack ve indie folk ve reggae’nin buluşma noktası Milky Chance Zorlu PSM’de olacak. Studio ise techno sahnesinin veteranı Slam’e; Belçika’nın genç yeteneklerinden R.O x Konoba ve hiçbir janra sığmayan müziği ile Pale Grey’e; Lokalize serisi kapsamında Türkiye alternatif müzik sahnesinin sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet’e ev sahipliği yapacak.

SLAM / 1 HAZİRAN 2018 / STUDIO / 23.00

Techno sahnesinin Glasgow çıkışlı veteranı Slam, Jeton Records iş birliği ile Zorlu PSM Studio’ya geliyor. Soma Records’un kurucuları Stuart McMillan ve Orde Meikle’dan oluşan Slam’in tarihi 1988 yılına dayanıyor. Güncel soundlarıyla elektronik müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan ikili, 1 Haziran gecesi unutulmaz bir partiye imza atacak. Gecenin açılışını ise Jeton Records’un kurucusu Ferhat Albayrak ve plak kültürünü yeni nesillere taşıyan, İstanbul sahnesinin tecrübeli isimlerinden Rubsilent yapacak.

 

LOKALİZE: SON FECİ BİSİKLET / 6 HAZİRAN 2018 / STUDIO / 20.30

Türkiye alternatif müzik sahnesinin sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet, 6 Haziran akşamı Lokalize serisi kapsamında Studio’ya konuk oluyor. Ankara çıkışlı grup, gitar ve vokalde Arda Kemirgent, davulda Can Sürmen, gitarda Erkin Sağsen ve bas gitarda Ozan Özgül’den oluşuyor. Geçtiğimiz sene yayımladıkları “Kötü Şeyler” adlı albümle de büyük ilgi gören Son Feci Bisiklet, enerjik canlı performanslarıyla sevenleriyle buluşacak.

GARANTİ CAZ YEŞİLİ: TRAVIS PERFORMING THEIR ALBUM “THE MAN WHO” IN FULL + OTHER HITS / 8 HAZİRAN 2018 / TURKCELL SAHNESİ – OTURMALI & AYAKTA / 20.30

Dünyaca ünlü Brit-rock grubu Travis, 8 Haziran’da Garanti Caz Yeşili kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. Grubun unutulmaz albümü “The Man Who”nun tamamını canlı çalacağı ve hemen arkasından milyonları peşinden sürükleyen melodileri ve akıllara kazınmış sözleri ile en iyi hitlerini seslendireceği konser, hybrid (ayakta ve oturmalı) formatta gerçekleşecek. Bu özel konserde müzikseverler, “Why Does it Always Rain on Me?”, “Sing”, “Closer” gibi büyüleyici Travis şarkılarını canlı dinleme fırsatı bulacak. Gecenin açılışını ise Türkiye alternatif müzik sahnesinin tecrübeli gruplarından Pinhani yapacak.

R.O X KONOBA, PALE GREY / 22 HAZİRAN 2018 / STUDIO / 21.00

Belçika’nın genç yeteneklerinden R.O x Konoba ve hiçbir janra sığmayan müziği ile Pale Grey, 22 Haziran gecesi Zorlu PSM Studio’da! Kazandığı ödüllerle de adından söz ettiren, Konoba ismiyle tanınan Raphael Esterhazy ve elektronik müziği gelişmiş bir bas ve incelikli bir ses tasarımıyla buluşturan Olivier Rugi (R.O), Studio’yu bir dans pistine çevirecek. Pale Grey ise hip hop, indie ve elektronik elementleri harmanlayarak oluşturduğu melodilerle müzikseverleri adeta Berlin’de bir gece kulübüne taşıyacak.

MASSIVE ATTACK / 25 HAZİRAN 2018 / TURKCELL SAHNESİ – OTURMALI & AYAKTA / 20.00

Bugüne kadar yayımladıkları beş stüdyo albümleriyle trip-hop müziğin yaşayan efsanesi konumuna yükselen Massive Attack, 25 Haziran akşamı Mercedes-Benz sponsorluğunda Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olacak. 2016 yılında sevenleriyle buluşturdukları “Ritual Spirit” adlı albümle ezber bozmaya devam eden ikili, bu yaz çıkacakları Avrupa turnesi kapsamında, “sahne üstü ayakta ve oturmalı” düzende müzikseverlerle buluşacak. Bu özel konserin açılışını ise Massive Attack’in “Voodoo in my Blood” şarkısından da aşina olduğumuz İskoç alternatif müzik grubu Young Fathers yapacak.

 

MILKY CHANCE / 27 HAZİRAN 2018 / TURKCELL SAHNESİ – SAHNE ÜSTÜ AYAKTA / 21.00

Haziran’da İstanbul’da Milky Chance rüzgarı esecek! Zorlu PSM, indie folk’u reggae ve elektronik müzikle buluşturan Milky Chance’e ev sahipliği yapacak. “Stolen Dance” ve “Down by the River” gibi dillerden düşmeyen şarkılarla dünya çapında adlarını duyuran Alman ikili, yeni albümleri “Blossom”ın dünya turnesi kapsamında “sahne üstü ayakta” düzende Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI