SERGİ

Garanti Bankası Çalışanlarının Fotoğrafçılık Kulüp Sergisi SALT Galata’da…

Garanti Bankası Çalışanlarının Fotoğrafçılık Kulüp Sergisi SALT Galata’da...

Sergilenen fotoğraflardan elde edilen gelir, öğretmenlerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Garanti Bankası tarafından kurulan Öğretmen Akademisi Vakfı’na bağışlanacak

Garanti Bankası çalışanlarının İstanbul, Ankara, İzmir illeri ve Akdeniz bölgesinde kurduğu fotoğrafçılık kulüpleri faaliyetleri kapsamındaki 64 fotoğraf çalışması SALT Galata’da 4 – 5 Mayıs tarihleri arasında sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Fotoğrafçılığa özel ilgi duyan Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil de iki fotoğraf çalışmasıyla sergide yer aldı.

Sadece bir banka çalışanı olmaktan öte sanata da gönül veren Garanti Bankası çalışanları fotoğraflarının geliri, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV)’a bağışlayacak. Küratörlüğünü Selim Uçar Çam üstlendiği sergi bu yıl ilk kez SALT Galata’da gerçekleştirildi.

Çalışanların fotoğrafları Los Angeles Photo Festivali ödülüne de sahip

Garanti Bankası bünyesindeki 4 fotoğrafçılık kulübünün hâlihazırda 520 çalışan üyesi bulunuyor. Fotoğrafçılık Kulübü üyelerinin çektiği pek çok fotoğraf, İFSAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Los Angeles Photo Festival başta olmak üzere, Türkiye ve dünyadan pek çok yarışmada ödüllendirildi. Fotoğrafçılık konusunda profesyonel danışmanlardan eğitim ve kurslar alan Garanti Bankası Fotoğrafçılık Kulübü üyeleri yıl boyunca çeşitli geziler düzenleyerek deneyim kazanıyorlar. Garanti Bankası çalışanlarının deklanşöründen yansıyan kareler sergilerle daha geniş sanatsever kitlelere ulaşıyor.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI