SERGİ

“Yaşamdan İzler” Sergisi Art212’de Açıldı

????????????????????????????????????

Ressam Deniz Say’ın üçüncü kişisel sergisi olan “Yaşamdan İzler” 22 Şubat’ta (bugün) Art212’de sanatseverler ile buluştu.

Bugüne kadar çok sayıda karma sergide adı geçen Deniz Say, iki yıldır çalışmalarını sürdürdüğü üçüncü kişisel sergisi “Yaşamdan İzler”i sanatseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 22 Şubat’ta (bugün) Nişantaşı’ndaki Art212’de sanat meraklılarıyla buluşan serginin ismi, sanatçının yoğun dokusal çeşitlilik yaratacak şekilde resim yüzeyinde kullandığı, kendi yaşamında filtre edip biriktirdiği, geçmişinden izler taşıyan malzemelerden geliyor. Belirli bir işlev için üretilmiş nesneler, özlerinden koparılıp alışılagelen algı kalıplarını kırarcasına sanatçının resimlerinde farklı dokular, derinlikler oluşturmak için kullanılıyorlar.

????????????????????????????????????

Sergi, 7 Mart’a kadar meraklılarını bekliyor.

Deniz Say Hakkında:

1997-2002 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatı deneyimlerinin ardından 2012 yılında, çocukluğundan beri ilgilendiği resim alanında eğitim almak üzere Altan Çelem ile çalışmaya başladı. 2013 yılı itibarıyla eş zamanlı olarak Güneş Özmen ile de kendi atölyesinde çalışmalarına devam etti.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kultursanat.com.tr.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI