SİNEMA

Demet Akbağ’ın Kemerinde Her Şey Var!

Demet Akbağ'ın Kemerinde Her Şey Var!

“Görevimiz Tatil”in cefakar ve titiz annesi Türkan Mutlu’nun (Demet Akbağ) kullanışlı kemeri pek çok ev hanımına da ilham verecek.

Toz bezinden, temizlik deterjanına, hatta faraşa kadar ihtiyacı olan her şeyi kemerine takan Türkan ev hanımlarının sesi olacak!

JAMES BOND’UN ÇANTASINA RAKİP!

Demet Akbağ'ın Kemerinde Her Şey Var! 1

Bir yandan ailesi için saçını süpürge geden, bir yandan evle yetinmeyip mahalleyi de süpüren “Türkan Mutlu” karakteriyle Demet Akbağ yine çok güldürecek!

Titiz evhanımı Türkan’ın kemeri adeta James Bond’un çantası gibi!

SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi “GÖREVİMİZ TATİL”in senaryosu Çakallarla Dans serisinin de yönetmeni Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait.

Demet Akbağ'ın Kemerinde Her Şey Var! 2

Demet Akbağ’ın canlandırdığı “titiz ve fedakar” Türk annesi “Türkan Mutlu”nun eşi “Sıtkı Mutlu”yu Zafer Algöz’ün canlandırdığı filmin diğer rollerinde ise Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda, Anıl Tetik yer alıyor.

9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir!

Ailece bir arada olmanın yenide keşfedileceği eğlenceli tatil macerası, pek çok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır!

Çok Okunanlar

File not found.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI