HABER

Temmuz Ayının En İyi Ve İzlenmesi Gerekli 8 Netflix Filmi

Temmuz Ayının En İyi Ve İzlenmesi Gerekli 8 Netflix Filmi

Netflix platformu yepyeni filmlerle film severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor

Ülkemizde özellikle son yıllarda yaptığı çıkışla atağa geçen ve dizi film sektöründe büyük pay sahibi olma yolunda ilerleyen Netflix’in Temmuz ayında izleyicilere sunacağı filmler netleşti. Fakat bu filmlerin hepsininin izlenebilir olduğu anlamına gelmiyor. Sizler için bir tür “elek”ten geçirme işlemi yaptık ve Netflix’in Temmuz ayında sunacağı “En İyi 8” filmi hazırladık…

Blue Valentine

Evlilikleriyle ilgili büyük problemler yaşayan Dean ve Cindy bu sorunları aşabilmek için geçmişlerine gitmeye karar verirler, eski aşk dolu günlerle zıt duyguları bir arada bulabileceksiniz.

Gone Baby Gone

Gizem severler için harika bir film olan Gone Baby Gone’un konusu Amanda isimli bir kız çocuğunun ortadan bir anda kaybolması. Amanda’nın kaybolması üzerine yaşanan garip olaylar zinciri içerisinde teyzesi onu bulabilmek için bir dedektif tutar. Olaylar da burada başlayacak.

Her

Psikolojik sorunları olan ve bunalımdaki bir adam, insan olmayan bir yapay zekaya aşık olur mu? Olur. Filmde de bir adam ile bir yapay zekanın ilişkisi konu ediliyor.

Interview With the Vampire

Bir soylunun bir vampir tarafından ısırmasıyla olaylar gelişir. Soylu Louis duyduğu açlığa rağmen insanlara zarar veremez ancak bir zaman sonra küçük bir çocuğu ısırarak onu da vampir yapar.

Jurassic Park

Fosil bir sivrisineği inceleyen bilim adamları, dinozor kanına ulaşır! Bundan hareketle yeni dinozorlar üretilir ve dinozor çağı günümüze gelir!

Menace II Society

Amerikan Siyahilerinin yaşayış tarzını, kültürlerini, tarzlarını ve günlük hayattaki davranışlarını konu alan film Amerikan gettolarını gözler önüne seriyor.

The Princess Diaries

Mia adlı kız babasını kaybeder. Babasının kaybına üzülürken bir anda prenses olduğu haberiyle havalara uçar ve hayatı birden bire değişir.

Spanglish

Flor isimli bir baba kızını kendi himayesine alabilmek adına başka bir şehre taşınmak zorundadır. Bu şehrin dilini, yolunu, izini bilmemekte ve bu da onu büyük sıkıntılara götürmektedir. Film de bu babanın kızı için yaşadığı sıkıntıları anlatmaktadır.

 

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI