TİYATRO

2. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri Başladı

tiyatro-günleri

Türkiye’nin özel tiyatro tarihine ismini altın harflerle yazdıran ve 2013 yılında aramızdan ayrılan Alaittin Eraslan anısına düzenlenen 2. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri başladı

2. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri, 16 Kasım – 21 Aralık 2017 tarihleri arasında İzmir’de tiyatro severlerle buluşuyor. Festival süresince toplamda 26 farklı tiyatro grubu, 48 kez perde diyecek.

İzmir’de düzenlenen festivalde başta Genco Erkal, Rutkay Aziz, Haluk Bilginer gibi usta isimler olmak üzere Türk tiyatro dünyasının seçkin ve başarılı toplulukları, beğenilen oyunlarıyla seyirci karşısına çıkıyor. 2. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri’nin programında; “Joko’nun Doğum Günü”, “Metot”, “Adalet, Sizsiniz”, “Hoş Geldin Boyacı”, “Sanat”, “Akciğer”, “39 Basamak”, “Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince Ama Şimdi İyi”, “Uçurtmanın Kuyruğu”, “Bir Delinin Hatıra Defteri” gibi birçok önemli yapımın yanı sıra çocuk oyunları da yer alıyor.

Festival kapsamındaki oyunların biletleri  Sabancı Kültür Sarayı’ndan, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nden, Alsancak D&R’dan ve Biletix’ten temin edilebilir.

Çok Okunanlar

404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI