TİYATRO

”Shirley” Antalyalı Tiyatroseverler İle Buluşuyor

''Shirley'' Antalyalı Tiyatroseverler İle Buluşuyor

Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu “Shirley”, 12 Ekim Perşembe günü Muratpaşa Kültür Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor…

Tek kişilik müzikli bir komedi oyunu olan Shirley, usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla sahneye taşınıyor. Oyunun yönetmenliğini de usta oyuncu üstleniyor. Oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandıran Yavrucuk, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.

Willy Russell’ın Shirley Valentine adlı oyunundan ‘Shirley’ ismiyle Türkçe’ye uyarlanan oyun, Tebdil-i Mekân Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye taşınıyor. Oyunun çevirisini Evren Ercan yaparken, dekor tasarımını Nurdan Aliyazıcıoğlu, ışık tasarımı da Yakup Çartık yapıyor.

''Shirley'' Antalyalı Tiyatroseverler İle Buluşuyor 1

Shirley, 12 Ekim Perşembe Günü Saat:20.00’de Antalya Muratpaşa Kültür Merkezi’nde.

Birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla bir araya getiren organizasyonların biletleri ise buradaetkinlikvar.com adresinden satılıyor.

''Shirley'' Antalyalı Tiyatroseverler İle Buluşuyor 2

Çok Okunanlar

File not found.

Türkiye'nin en zengin içerikli Kültür Sanat portalı.

Tüm haberlerimizi Cinemaximum Sinemalarında ücretsiz dağıtılan dergimiz ile de takip edebilirsiniz.

Copyright © 2016 Kültür Sanat. Türkiye'nin en eğlenceli Kültür Sanat dergisi.

YUKARI