Sergi

Aralık Ayı Bitmeden Mutlaka Görmeniz Gereken Sergiler

2018 bitmeden mutlaka görmeniz gereken sergileri sizin için sıraladık!

Farklı disiplinlerde üretimini yapan sanatçıların çalışmalarını görebileceğiniz, 2018 bitmeden mutlaka görmeniz gereken sergileri sizin için derledik.

1.Pazar Sabahı – GALERİST Tepebaşı

Küratörlüğünü Nicole O’Rourke’un üstlendiği “Pazar Sabahı”, mentalKLINIK, Bahar Yürükoğlu, Ece Ağırtmış, Huo Rf, KAWS, Kerem Durukan, Lara Ögel, Merve İşeri, Saara Untracht – Oakner, Serkan Özkaya, Tom Lowe, Ulaş & Merve’nin çalışmalarını içeriyor. Sergi, 29 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

2. Sore – Labirent Sanat

Labirent Sanat, Barış Cihanoğlu’nun “Sore” isimli kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi, 29 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

3.Farz-ı Muhal – C.A.M Galeri

İllüstrasyon ve graffiti çalışmaları ile tanıdığımız Furkan “Nuka” Birgün’ün yeni sergisi “Farz-ı Muhal” geçtiğimiz günlerde C.A.M Galeri’de 29 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

4.Evrenin Titreşen Işıkları – Salt Beyoğlu

Anna Boghiguian, Rana Hamadeh, Navine G. Khan-Dossos ve Merve Ünsal’ın SALT Beyoğlu’nu çıkış noktası alarak yapıyı harekete geçiren işleri 30 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

5.Bir İç Mekan Bahçesi – DEPO

Sibel Horada’nın kişisel sergisi “Bir İç Mekân Bahçesi”, 30 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

6.Ahşap Masallar – Galeri Selvin

Galeri Selvin, Matthias Verginer’in son kişisel sergisi olan “Ahşap Masallar”ına ev sahipliği yapıyor. Sergi, 30 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

7.İmgesel Diplomasi – Avto Gallery

Vladis Shapovalov’un Türkiye’deki ilk sergisi “İmgesel Diplomasi” 31 Aralık 2018‘e kadar görülebilir.

You may also like