Sinema

“Aslı Gibidir” Filminin Fragmanı Yayınlandı

Başrolünü Aslı İnandık’ın üstlendiği “Aslı Gibidir” filminin fragmanı yayınlandı.

Aslı İnandık‘ın canlandırdığı birbirinden farklı tiplemelerle şimdiden izleyenleri kahkahaya boğan “Aslı Gibidir”, yayınlanan fragmanıyla büyük beğeni topladı. 

Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu filmin başrolünü Aslı İnandık‘ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimler rol alıyor.

Filmin konusu şöyle; Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız, onların isteğini geri çevirmeyip ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı’nın bu başarısı ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, ne yapacağını düşünürken kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. ‘Dublörler Kulübü’ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu ‘Dublörler Kulübü’nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır.

Yerli komedi filmi “Aslı Gibidir” 25 Ocak 2019 tarihinde seyircisiyle buluşacak. 

You may also like