Sinema

Beklenen Film “Yanımda Kal”ın Fragmanı Yayınlandı

Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın başrolünü oynadığı “Yanımda Kal”dan ilk fragman yayınlandı.

Beklenen romantik dram filmi “Yanımda Kal”ın fragmanı sonunda yayınlandı!

Başarılı genç oyuncular Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın başrolünü paylaştığı romantik-dram filmi “Yanımda Kal”, hikayesi ile izleyenlere duygusal dakikalar yaşatacak. 

Yapımcılığını Lucky Red Film / Shebnem Aşkın’ın üstlendiği, senaryosu Çağlar Yurt tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu’nun bulunduğu “Yanımda Kal”, 21 Aralık 2018’de vizyona girecek. 

Filmin konusu şu şekilde; Emir Kurt, genç bir iş adamıdır. İşçi sınıfı bir aileden gelen Emir’in hayatı çalışmakla geçer. Hayatındaki her şeyi geri plana atıp gece gündüz çalışarak sahip olduğu konuma ulaşır. Önemli bir yatırım bankasında çalışan Emir’in kendini sadece işe adaması onun insanlarla ilişki kurmakta zorlanmasına neden olur. Hayatı sadece işten ibaret olan Emir’in yaşamı Zeynep ile karşılaşması ile bambaşka bir hal alır. Zeynep, sokak şarkıcısı olan, neşe dolu genç bir kızdır. Bir tesadüf sonucu bir araya gelen Emir ve Zeynep kısa sürede birbirlerinin vazgeçilmezi haline gelir. Emir, Zeynep ile adeta hayata yeniden başlamıştır. Ancak çiftin bu mutluluğu Zeynep’in amansız bir hastalığa yakalanması ile yarım kalır… Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu romantik dram filminin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın yanı sıra Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün ve Tuna Arman gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda ise Çağlar Yurt’un imzası var.

Kapak fotoğrafı: temizmagazin.com

You may also like