Etkinlik Festivaller

Birlikte Güzel Sunar: Rock Off 2019

Türkiye’nin en büyük Rock/Metal festivallerinden Rock Off, bir yıllık aranın ardından Birlikte Güzel ile birlikte 6 Temmuz’da geri dönüyor.

Megadeth, Korn, Amon Amarth, Apocalyptica gibi gruplara ev sahipliği yapan ve 2014 yılından bu zamana kadar ilgi ile takip edilen festivalde bu yıl Opeth, TEC, Undertakers, Pentagram ve daha birçok rock grubu Parkorman’da sevenleriyle buluşacak.

Türkiye’nin önemli rock/metal festivallerinden Rock Off, Birlikte Güzel ile metal müzikseverleri bu yıl da kendinden geçirecek. Rock Off festivali, bu yıl da birbirinden özel isimleri ağırlayacak.

Festival’de sahnenin ilk konuğu TEC olurken, ardından Türk Metalcore ve Melodik death metal grubu Undertakers sahne alacak. GÜRZ olarak kurulan, sonradan bugünkü hâline evrilen ve Anadolu gamlarına bağlı kalan İstanbullu death metal grubu Khepra’nın yanı sıra, Southern Metal, Sludge Core tarzı bir beste grubu olan ve Türkiye’de türünün ilk örneği olan Ankaralı grup Black Tooth da Rock Off’un ilgi çekici grupları arasında yerini alıyor.

Biletler İçin: http://www.biletix.com/etkinlik/YK3AE/ISTANBUL/tr#tab1

You may also like