Kitap

Hale Caneroğlu’nun Yazdığı Mutluluk Virüsü Destek Yayınlarından Çıktı!

Mutluluk Virüsü Dikkat Kitapla Bulaşır!

 

Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteriyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Hale Caneroğlu sevenlerinin karşısına bambaşka bir yönüyle çıkıyor. Hale Caneroğlu’nun uzun yıllardır aldığı eğitimleri ve yaşantısından çıkardığı dersleri bir araya getirerek yazdığı Mutluluk Virüsü adlı yeni kitabı Destek Yayınları‘ndan çıktı.

15 yıldır sürdürdüğü kişisel gelişim yolculuğunu kitap ile birleştiren Caneroğlu, oyunculuk kariyerini neden sonlandırdığını anlattığı “Sen Değiş Dünyan Değişsin” isimli YouTube konuşmasının 2 milyondan fazla izlenmeye ulaşarak, Türkiye’nin en çok izlenen TEDx konuşmalarının içine girmesiyle de dikkat çekmişti.

Her birimizin yaşamımız boyunca peşinden koştuğumuz en temel duygu olan mutluluk bu kitabı elinize alır almaz size bir virüs yoluyla bulaşacak! Kitabı okuyup anlatılan teknikleri yaşantınıza uygulamaya başladığınızda ise siz de bu virüsü bulaştıracak insanlar arasına gireceksiniz!

Hale Caneroğlu kitabında kendi hayat hikâyesinde çöküş dönemi olarak nitelendirdiği 4 yılını okurlarına büyük bir samimiyet ve açık yüreklilikle anlattı. Neden çökmüştü? Nasıl tekrar ayağa kalktı, mutlu bir yaşama kavuştu ve kendi tabiriyle mutluluk virüsünün ta kendisi oldu?

Peki, siz de bu virüsü kapmak ister misiniz? Kendi kara kutunuzu açmaya, kararınızı verip mutluluğa doğru ilk adımı atmaya hazır mısınız?

You may also like