Sinema

Marvel Yeni Filmlerini Açıkladı!

Günümüzde beyaz perdenin devi olarak bilinen Marvel yeni planladığı projelerini San Diego Comic Con’da açıkladı.

Büyük bir heyecan yaratan San Diego Comic-Con‘da düzenlenen panelde Marvel Stüdyoları, merakla beklenen yeni film ve dizileri için resmi duyuruları yaptı. İşte
Marvel Stüdyoları’nın 2020-2021 yılları için hazırladığı filmler:

Black Widow: Filmin başrollerinde Scarlett Johansson ve Rachel Weisz var. Yönetmenliğini ise Cate Shortland üstlenecek. 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

The Eternals: Angeline Jolie ve Salma Hayek’in başrollerinde yer aldığı filmi Chloe Zhao yönetiyor. 6 Kasım 2020’de vizyona girecek olan filmde ayrıca Richard Madden da yer alacak.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings: Simu Liu’nun başrolünde yer aldığı filmi Destin Daniel Cretton yönetecek. 12 Şubat 2021’de vizyona girecek.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness: Benedict Cumberbatch ve Elizabeth Olsen’in başrollerinde yer aldığı filmi Scott Derricson yönetecek. 7 Mayıs 2021’de vizyonda olacak.

Thor: Love and Thunder:  Thor, yeni filmiyle geri dönüyor. Ragnarok’un yönetmeni Taika Waititi tarafından hazırlanan filmin başrollerinde Chris Hemsworth ve Natalie Portman yer alıyor. Bu filmde Natalie Portman, Thor’un çekicini kaldırıp kadın Thor olacağı söyleniyor. Film 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

The Falcon and The Winter Soldier: Bu filmde, Captain America’nın emekli olmasının ardından kalkanı sırtlayan Falcon ve Winter Soldier yer alıyor. Filmin 2020 Sonbahar mevsiminde çıkması bekleniyor.

Loki: İlk Avengers filminde baya bir dayak yedikten sonra, Avengers’i soymaya çalışırken Tesseract’ı alıp kaçan Loki’nin maceraları da 2021 ilkbahar döneminde çıkması bekleniyor.

 

You may also like