KISA FİLM Sinema

Müzikal Severler Buraya! Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Kısa Film

Her biri birbirinden olağanüstü müzikal türündeki kısa filmleri sizin için derledik!

İşte müzikseverlerin mutlaka izlemesi gereken 5 kısa film;

  1. 1. Hi-Glow Retro 

Alex Morsanutto’nun yönetmenliğini yaptığı 2016 yapımı kısa filmde, ciddi bir sosyal kaygısı olan lise öğrencisi Tommy Ashby, 70’lerin disko danslarını öğrenmek için konfor bölgesinden çıkmaya karar veriyor. Peki, popüler kızın ilgisini dansa çekmek için yeterli olacak mı?

  1. 2. Sudden Death

Yönetmen koltuğunda Adam Hall’ın oturduğu 2010 yapımı kısa filmin konusu oldukça ilginç. Los Angeles, kurbanının aniden ölmesine neden olan, Ani Ölüm Sendromu olarak bilinen bir virüsün etkisi altında kalır.   Sadece bir semptomu vardır; şarkı söyleyerek dans etmek.

3. Blood on My Name

2011 yapımı kısa filmin yönetmeni Brandon McCormick. Western filmlerini seviyorsanız, Whitestone Motion Pictures yapımı bu film tam size göre!

  1. 4. 7:35 In the Morning

Yönetmenliğini Nacho Vigalondo’nun yaptığı, 2003 yapımı bu kısa film oldukça fantastik ve romantik; bir sabah, bir kadın bir restorana girer, sadece konuşan insanlardan ziyade sessizlikle karşılanır …

  1. 5. Today’s The Day

Ünlü dansçı Daniel Cloud Campos’un başrolünde oynadığı kısa filmin yönetmeni de kendisinden başkası değil! İnsanların önündeki tek engelin ‘kendisi’ olduğunu anlatan film oldukça ilham verici ve motive edici.

 

You may also like