Festivaller Manşet

Red Bull Music Festival Istanbul ile Müzik Şehri Yeniden Ele Geçirecek

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Red Bull Music Festival Istanbul, bu yıl da 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

 

Pozitif organizasyonuyla düzenlenecek olan Red Bull Music Festival Istanbul’da şimdiden yerini almak isteyen müzikseverler için biletler, 12 Temmuz itibariyle Biletix’te avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu.

Red Bull Music Festival Istanbul’un ikincisi, 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Red Bull’un müzikteki yenilikçi misyonunu üstlenecek olan festival, 5 konsept ile 6 ayrı mekana ve 15 güne yayılarak müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Şehrin ruhuna uygun müzikal programların yer aldığı festivalde; elektronik dans müziğini fütüristik açıdan ele alan Futurave Night konseptinin yanı sıra; synthesizer müziğe odaklanan Aposynthesis Night, hip hop müziğin Berlin – İstanbul yolculuğuna tanık olacağımız Kan Kardeşler Gecesi, Afrika müziğinin farklı isimlerini bir araya getiren Alpha Night ve Vogue kültürünün parıltılı dünyasını yansıtan Ballroom Night gibi benzersiz müzik deneyimlerine sahne olacak.

Festival kapsamında sergilerin, radyo programlarının, canlı performansların ve atölyelerin yer alacağı Red Bull House of Music de müzikseverler için 15 gün boyunca açık olacak.

Red Bull Music Festival Istanbul’un biletleri avantajlı fiyatlarla Biletix’te satışta çıktı. 6 Ağustos’a kadar avantajlı fiyattan satılacak biletlere buradan ulaşabilirsiniz

You may also like