Sinema

Sonic The Hedgehog Fragmanı Yayınlandı

Jim Carrey’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, ünlü video oyun serisinden sinemaya uyarlanan Sonic the Hedgehog’tan fragman yayınlandı.

3D filmler, süper kahraman filmleri, yeniden çevrimler derken Disney‘in istikrarlı bir biçimde klasik animasyonları live-action olarak uyarlaması, Hollywood’da yeni bir furya yaratmışa benziyor. Pokemon Detective Pikachu filmi ile video oyunların da live-action akımına dahil edilebileceğinin sinyalleri verilmişti. Daha önceden duyurulan bir başka video oyun klasiği Sonic teh Hedgehog‘un uyarlamasında da henüz fragman yayınlandı.

Devletin ünlü mavi kirpinin peşine düşmesi sonrası, bir şerifin Sonic’e kaçması için yardım etmesini konu edinen filmde, şerife James Marsden hayat verirken Sonic’i Parks and Recreationdizisiyle tanınan Ben Schwartz seslendiriyor. Filmin sürprizi ise, 2014 yılında gösterime giren Dumb and Dumber Too‘dan beri bir stüdyo filminde yer almayan Jim Carrey! Ünlü oyuncunun Sonic’i yakalamaya çalışan bilim insanı Dr. Ivo Robotnik‘e hayat verdiği film, 08 Kasım 2019 tarihinden itibaren Türkiye’de gösterime girecek.

Kaynak: Box Office Turkey

You may also like